MadMan BT dálkový ovladač Zobrazit v plné velikosti

MadMan BT dálkový ovladač

Dálkový ovladač pro spoušť fotoaparátu mobilního telefonu vám usnadní nejen focení selfie, ale jakékoliv jiné situace, kdy je problém stisknout spoušť přímo na zařízení.

Více informací

MDMBTREMOTE

Dostupnost: Skladem

265 Produkty jsou na skladě

99Kč

Výprodej Výprodej!

-50Kč

149Kč

MadMan BT dálkový ovladač <p><span>Dálkové ovládání, které vám pořizování fotografií mobilním telefonem maximálně usnadní. Snímek tak vyfotíte stiskem jediného tlačítka, aniž byste předtím strávili několik minut nastavováním samospouště. Dálkové ovládání můžete buď držet v ruce, nebo si ho připevnit přímo na selfie tyč a tlačítko stisknout palcem. Ovládání s vašim zařízením spárujete jednoduše za pár sekund pomocí funkce Bluetooth.</span></p> <p>Ovladač disponuje také poutkem pro uchycení, takže se nemůže stát, že by jste ho v nevhodnou chvíli ztratili.</p> <h2>Obsah balení</h2> <ul> <li><span>1x Dálkové BT ovládání</span></li> <li><span><br /></span></li> </ul> <h2>Kompatibilita</h2> <ul> <li>Apple iPhone s iOS 6 a vyšším</li> <li> <ul> <li>Apple iPad s iOS 6 a vyšším</li> </ul> </li> </ul> <p>Zařízení s Androidem podporující spoušť přes bluetooth</p> <p>Ovládání funguje pouze u zařízení, která podporují dálkovou spoušť přes Bluetooth (např. GoPro tuto funkci nemá).</p>
123Kč

Dálkové ovládání, které vám pořizování fotografií mobilním telefonem maximálně usnadní. Snímek tak vyfotíte stiskem jediného tlačítka, aniž byste předtím strávili několik minut nastavováním samospouště. Dálkové ovládání můžete buď držet v ruce, nebo si ho připevnit přímo na selfie tyč a tlačítko stisknout palcem. Ovládání s vašim zařízením spárujete jednoduše za pár sekund pomocí funkce Bluetooth.

Ovladač disponuje také poutkem pro uchycení, takže se nemůže stát, že by jste ho v nevhodnou chvíli ztratili.

Obsah balení

  • 1x Dálkové BT ovládání

Kompatibilita

  • Apple iPhone s iOS 6 a vyšším
    • Apple iPad s iOS 6 a vyšším

Zařízení s Androidem podporující spoušť přes bluetooth

Ovládání funguje pouze u zařízení, která podporují dálkovou spoušť přes Bluetooth (např. GoPro tuto funkci nemá).

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

MadMan BT dálkový ovladač

MadMan BT dálkový ovladač

Dálkový ovladač pro spoušť fotoaparátu mobilního telefonu vám usnadní nejen focení selfie, ale jakékoliv jiné situace, kdy je problém stisknout spoušť přímo na zařízení.

Napište svůj názor